Kuşadası Soğuk Oda Servisi - Kusadası Teknik Servis 612 86 73

İçeriğe git

Ana menü:

Kuşadası Soğuk Oda Servisi

Isıtma & Soğutma > Soğutma > Soğuk Oda

TİCARİ SOĞUTMA / Kuşadasında Ticari Soğutma Servis ve hizmetleri
Soğuk Oda
Hakkında
Kilitli Endüstriyel Soğuk Depo
Panelleri
Soğuk depo için gereken çeşitli boyutlardaki paneller; duvar,tavan ve zemin panelleri,60,80,100,120,150,180,200 mm kalınlıklarında,115 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 12 m boya kadar üretilebilmektedir.Duvar ve panel saçları kullanım alanına bağlı olarak Cr-Ni, PVC Galvaniz ve Polyester olarak zemin paneli ise paslanmaz, PVC
ve plywood olarak üretilebilmektedir.

Soğuk Hava Depo
Kapıları
Soğuk depo
ların en önemli unsurlarından birisi izolasyonu tamamlayıcı özellikteki soğuk depo kapılarıdır. Soğuk Depo Kapıları,mükemmel izolasyonun yanı sıra dayanıklı ve kolay kullanımı ile de müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Kapı Modelleri Monoray Sistem Sürgülü Soğuk Oda Kapısı, Menteşeli Soğuk Oda Kapısı,Sürgülü Soğuk Oda Kapısı,Bar Tipi Soğuk Oda Kapısı, Seksiyonel Tip Soğuk Oda Kapıları.


Ticari Tip Normal Muhafaza Soğutma Cihazları (Hermetik / Yarı Hermetik) (-5C/+5C) - (-18C/-25C)
Cihazlarımızda Dünyada Sınıfının Lider Markaları kullanılmaktadır.Kompresör Alman Bitzer
veya Dorin Marka,Kondanse ünitesi Alfa Laval, Evaporatör ünitesi Alfa Laval, Otomatik Kontrol Ekipmanları Danfoss Marka,soğutma grupları elektrik malzemeleri Alman Siemens Marka.

Hava Soğutmalı Kondenserler
ve Evaporatörler
Ticari Tip Kondenserler: Ticari Tip Tek Fan Sıralı Kondenserl
er, Ticari Tip Tek Fan Sıralı V Tip Kondenser, Endüstriyel Tip Tek Fanlı Sıralı Kondenserler, Endüstriyel Tip Çift Fan Sıralı Kondenserler,Endüstriyel Tip Çift Fan Sıralı V Tip Kondenserler.

Hava Soğutmalı Soğutucular
Ticari Tip Oda Soğutucular: Alfa Cubic
,Helpman Plv,Helpman Px,Helpman Lex,Çift Üflemeli Seri,Endüstriyel Tip Soğutucular: Airmax, Şok Dondurucular: Airmax, Alfablast.

Soğuk Odalar daha yaygın olarak otellerde, küçük gıda işletmelerinde, restoranlarda, kafelerde, hastanelerde ve küçük kapasitede gıda muhafazası amacı taşıyan her yerde uygulanabilecek tarzda bir üretim şeklidir. Bu tip odalarda genellikle taban paneli tercih edilir. Modüler olan bu odalar istenildiğinde farklı bir yere firesiz bir şekilde taşınabilmektedir. Mevcut odaya panel eklenerek oda büyütme veya şekil değiştirme işlemleri de yapılabilmektedir. Soğuk depo cihazları gerekli durumlarda oda üzerine asılabilmekte veya dış ortamda olan uzak bir noktaya da konulabilmektedir. Genelde menteşeli tip soğuk oda kapıları uygulanmaktadır. Bu oda içlerine paslanmaz çelik raflar, et askı kancaları gibi aksesuarlar konulabilmektedir.

Modüler:
Her biri 115 cm genişliğinde olan bu parçaları istediğimiz gibi söküp, başka bir yere takıp, yönünü değiştirip binanıza uygun hale getirebiliyoruz. Üstelik 115 cm den küçük parçaları da kilitli olarak üretiyoruz. Deponuz size küçük mü gelmeye başladı? Hiç sorun değil, sizin için bir kenarını söker, araya yeni parçaları ekleyerek kolayca büyütebiliriz. Bu tip modüler depolar her ölçüde üretilebildiği için her türlü mekanınız için, her türlü ihtiyacınıza cevap verilebilmektedir.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön